Coworking

Jeśli prowadzisz biznes i myślisz o wejściu na nowe rynki lub jesteś wolnym strzelcem i możesz pracować z każdego krańca świata – wykorzystaj możliwości jakie daje Ci sieć partnerska biuro56!

Wybierz miejsce, w którym chciałbyś popracować. Jeśli podpisałeś umowę w przestrzeni coworkingowej będącej w naszej sieci – gwarantujemy Ci trzy darmowe godziny w każdym stowarzyszonym biurze. Będziesz miał szansę poznać społeczność i poczuć atmosferę danego miejsca. Spotykaj się z kontrahentami w profesjonalnych salach konferencyjnych usytuowanych w ciekawych lokalizacjach, budując swój wizerunek. Każdy z naszych partnerów chętnie udostępni Ci dogodną przestrzeń jeśli tylko odpowiednio wcześnie zgłosisz taką potrzebę. Pamietaj – to Ty wybierasz, czy chcesz pracować tydzień, miesiąc, czy zaledwie kilka godzin. Możesz pracować co tydzień w innym mieście. Podziel się z nami swoimi planami, a my dopasujemy stanowisko pracy do Twoich potrzeb, gdziekolwiek będziesz.

Nie siedź w miejscu podczas gdy inni podbijają świat! Wybierz miasto, w którym chciałbyś rozwijać swój biznes, żyć, jeść i kochać.