Skill sharing

Rozwijasz biznes i potrzebujesz wsparcia sprawdzonego grafika, programisty, czy specjalisty od marketingu? Zwróć się do coworkingowej społeczności! W każdym z naszych biur są osoby posiadające czas i umiejętności by profesjonalnie wykonać Twoje zadanie. Nie musisz już tracić czasu szukając odpowiedniego zleceniobiorcy, czekać w nieskończoność na realizację zlecenia ani godzić się na wygórowane stawki. Skontaktujemy Cię z najlepszymi specjalistami w Europie, którzy zasilają naszą sieć by dzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Skills sharing to platforma pomagająca skontaktować ze sobą zleceniodawcę i specjalistę chętnego wykonać zlecone zadania najlepiej i najefektywniej jak potrafi. Specjaliści po wykonaniu zadania są oceniani pod kątem ceny, jakości i szybkości wykonania zadania, a także komunikacji z klientem dzięki temu proponujemy Ci tylko najlepszych, najwyżej ocenianych członków naszej społeczności!

Napisz nam kogo szukasz, a my znajdziemy godnego partnera w ciągu kilku godzin.

Oto nasza baza umiejętności:

  • wordpress
  • social media
  • marketing
  • graphic design
  • web development
  • business development


Napisz kogo szukasz aby otrzymać kontakt do 3 specjalistów – usługa jest zupełnie bezpłatna. To Ty ostatecznie zdecydujesz z kim nawiążesz współpracę, a następnie ocenisz jej przebieg za pomocą ankiety ewaluacyjnej.

Nie czekaj aż zadanie wykona się samo! Zleć je naszej społeczności i przekonaj się, że warto z nami współpracować.